Pergamon Mystic , mida mõned teavad Pergamoni pilve all, on raamatukogu haldamise Pergamoni komplekt Interneti-põhine versioon Süsteemid (LMS).

Pergamon Mystic ühendab kõik teised Pergamoni versioonid üheainsa on-line kogemusena , kus teie keskkonna võimeid on puhtalt kontrollinud teie litsentsivalik (nt algkool, keskkool, edasine või kõrgharidus, ettevõtteõpe jne) ja individuaalsed valikud teie kasutajakontol. Mystici kasutamiseks on kõik vajalik kaasaegse Interneti-brauseri ja alati Interneti-ühenduse (nii töötavad isegi vanemad, kergemad arvutid).

Mystic kui rakendus töötab meie kesksetes serverites ja teie andmed¹ salvestatakse turvalises regulaarselt varundatud andmepaketis, kasutades sõjalise klassi krüpteerimist . Kohaliku seadistuse, kohaliku ladustamis- või paigaldusprobleemide puudumisel pole kindel, et saate kasutada kõige uuemat tarkvara tarkvara uusimat versiooni ja otseselt vaadata oma andmeid teie tugiteenuse pakkuja2.

Mystic on praegu saadaval ainult testijate valimiseks, kuid see on 2018. aasta 1. või 2. kvartalis üldise vabastamise tähtajaks .

Tööriista Pergamon praegused ja tulevased kasutajad saavad üle kanda Pergamon Mysticile mis tahes käesoleval aastal toetuse tasu katteta ilma lisakulude3, kui see on soovitav.

 


¹ Nagu kõigi Pergamoni toodete puhul, ei esinda Esferico teie andmetele mingit nõuet. Igal juhul, mis viib teid Pergamoni perekonnast lahkumiseni, tagab Esferico alati, et esitame teile teie andmete edastamise küsimused, mida saate lihtsalt kanda üle mujal pärast kirjaliku taotluse esitamist (andmete turvalisuse ja seaduslike eesmärkide jaoks, tagades, et ainult õiged adressaadid omavad andmeid).

² Esferico tehniliste probleemide korral, kuid tõenäolisem on teie SLS menetlusprobleemide korral. Pergamon Mystic'ile ülekandmine on klientide enda valik - klientidele ülekandmiseks ei ole sunnitud ega motiveeritud meetmeid ning kõik Pergamoni töölaua rakenduste versioonid on praegused ja käimas.

³ Toetusüleskuupäeva järgmisest aastapäevast alates kohaldatakse Mystic'i eest tasumisele kuuluvat toetustasu, mis kajastab toote olemuse muutust.